Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czakry znajdujące się ponad głową. Cz. III
Współautorka Dorota Kielan
Przedstawiamy procedurę duchowego uzdrawiania którą przeszliśmy oboje, równocześnie.
Nie było nam dane przepracowanie całości tekstu w ciągu jednego dnia. Realizacja trwała wiele miesięcy. Istnieje możliwość przerobienia całości, od razu, ale nie zbadane są jeszcze efekty przyjęcia boskiej odpowiedzi w tak krótkim czasie. Wydaje się, że przerobienie czakr podziemnych, nadziemnych, czakr ciała fizycznego oraz ciał aurycznych nie jest możliwe w ciągu 1 dnia. Jest to zresztą męczące i silnie energetyzujące. Nasze Dusze kilkakrotnie buntowały się przed wcieleniem w życie, tego wszystkiego co nadchodziło z GÓRY. Blokowały energię kierowaną do Boga. Nie czuły się też godne, przyjęcia pozytywnych skutków modlitwy. Możesz się z tym spotkać w trakcie własnej pracy. Tekst wymaga ciągłego skupienia, wymaga zrozumienia tego co się czyta. Tekst wymaga również bacznej obserwacji tego jak ciało i Dusza przyjmują rezultaty. Niektóre doświadczysz natychmiast inne dopiero po pewnym czasie.
Przedstawiamy tu jedynie pewien schemat działania z którym należy pracować już na własną rękę.
Oczyszczenie pięciu czakramów nadziemnych- tych ponad głową zacząć należy od czakramu najwyższego.
Procedura jest omówiona w sąsiednim tekście pt. „Czakry główne ciała fizycznego”. Następnie przechodzimy do kanału czakrowego. Pomiędzy czakrami i przez nie wszystkie przebiega kanał od 9-ej podziemnej, poprzez główne czakry ciała fizycznego aż do 5-ej czakry znajdującej się nad głową. Kanał nazwijmy czakrowym. Mylnie określa się go niekiedy kanałem serca. Kanał ten należy poddać Bogu w podobny sposób jak czakry etapami. Każdą część kanału znajdującą się pomiędzy poszczególnymi czakrami osobno.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite uzdrowienie i przekazanie Tobie wszystkich moich czakramów nadziemnych. Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite, bezpieczne oraz niewinne uaktywnienie wszystkich moich czakramów nadziemnych.
Uczyń proszę Boże sił stwórczych Miłości z wszystkimi moimi czakramami nadziemnymi to wszystko co jest dla mnie i wszechświata najlepsze, najwartościowsze, i jedynie słuszne.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego kanału czakrowego znajdującego pomiędzy moją 7 czakrą główną fizycznego ciała a 1 moją czakrą nadziemną na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich jego połączeniach energetycznych.


Dobrze jest oczyszczać każdy odcinek kanału czakrowego bezpośrednio po sąsiadującej czakrze. Oczyszczenie samych czakramów górnych rozpoczynamy od czakramu 1 znajdującego się najniżej ze wszystkich bezpośrednio nad 7-ą czakrą głowy.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponad moją własną głową na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich jego kanałach energetycznych. Proszę o pełną sterylną czystość i świetlistość tego mojego własnego 1 czakramu nadziemnego.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponad moją własną głową, na wszystkich połączeniach ze wszystkimi moimi czakramami zewnętrznymi, ze wszystkimi moimi czakramami ciała fizycznego, ze wszystkimi moimi gruczołami dokrewnymi, ze wszystkimi innymi warstwami moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości, oraz moich anielskich skrzydeł. (To ostatnie oczywiście tylko dla inkarnowanych aniołów. )
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponad moją własną głową, na wszystkich połączeniach ze wszystkimi planetami wszechświata, z gwiazdami, ze wszystkimi ciałami kosmicznymi wszechświata. Pozwalam aby ten mój czakram uzdrowiony bożą Miłością świecił i jaśniał bardziej niż tysiące słońc.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponda moją własną głową, w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi myślokształtami, że wszystkimi energiami moimi i wszechświata, ze wszystkimi mocami, meridianami i wszystkimi innymi kanałami energetycznymi, ze wszystkimi moimi tkankami, narządami, organami ciała fizycznego i duchowego oddziałującymi na ten mój 1 czakram nadziemny, jak również we wszystkich innych wzajemnych relacjach.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponad moją własną głową, od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci, od wszystkich pasożytów, drobnoustrojów.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponad moją własną głową, od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy moich intencji, nawyków, potrzeb, wszystkiej misji, ślubowań, zobowiązań, od wszystkich energii walki, energii magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 1 czakramu znajdującego się ponad moją własną głową, od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy wzorców chorób, dolegliwości, napięć, od wszystkich intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania chorób, dolegliwości, napięć, cierpienia.


I tak oto mamy przykładową modlitwę do oczyszczenie 1 czakramu znajdującego się ponad własną głową. To samo należy powtórzyć dla wszystkich po kolei wyższych czakramów nadziemnych w liczbie od nr 2 do nr5 czakry nadziemnej. Po każdej czakrze należy oczyszczać niżej leżący fragment kanału czakrowego. Procedurę możemy zakończyć dopiero na 7 czakrze ciała fizycznego. Czyli cały jednorazowy proces modlitwy powinien objąć 1+5 czakramów. Każdą czakrę poddajemy Bogu osobno, podobnie jak kanał czakrowy który odcinkami też trzeba poddać Bogu do oczyszczenia.
Pomiędzy czakrami, na kanale czakrowym a także w samych czakrach mogą znajdować się wszelakie myślokształty; naczynia, strażnicy, energetyczni ludzcy, stroje i ich fragmenty, ważne kiedyś dla poprzednich osobowości przedmioty itp. Mogą pojawić się rozmaite błony i inne różności.
Niektórzy jasnowidzący opisują czakry idące w bok od czakry głównej. Ich liczba jest zmienna może być znaczna 33, 50, 100. W mniemaniu tych jasnowidzących i zgodnie z przekazem jaki otrzymali te czakry boczne są dowodem wielkiego rozwoju duszy i wsparcia wszechświata. Czakry boczne pomagają w życiu codziennym. Pochwał na ich rzecz można słuchać godzinami.

Czym są te czakry możemy się dowiedzieć, kiedy prześledzimy je na całej długości. Można też poprosić doskonałego Boga aby pokazał co znajduje się na samej końcówce każdego z osobna kanału czakrowego. A są tam tylko jakieś istoty żywe, lub przebywające w astralu. Jeżeli ktoś namiętnie modli się do Kriszny, do Maryi itp. to zostaje otwarty kanał łączący go z daną istotą. Liczba takich kanałów świadczy nie o czystości Duszy ale o jej uwikłaniu.

Modlitwę podobnie jak inne z tego cyklu należy czytać codziennie przynajmniej przez 3 tygodnie. A jeśli masz otwarty czakram serca zapytaj zawsze serca swego, czy ciało, czakry masz już oczyszczone. Ono ci powie i nigdy się nie myli, gdy jest otwarte i czyste.
Wszystkie czakramy od 1 do 5 i kanał czakrowy oczyszczamy razem w jednej modlitwie.


Dodano : 25-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 2010 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 17-11-2009 08:02:01
    Przy intensywnej pracy z czakrami nadziemnymi i z energiami na III czakrze górnej odblokował mi się ośrodek PRZYJEMNOŚCI. Tak jakby na tej czakrze znajdował się jakiś przycisk, który włączono jako odpowiedź na modlitwę.

    Po ciężkiej karmie związanej z karmą mnicha Tybetańskiego świat nagle wygląda zupełnie inaczej.

  • s_majda 31-01-2023 21:00:45

    Dusze wiedzą o tych czakramach nad głowami. Ponieważ liczba czakramów w tym miejscu, może komuś wydawać się zbyt mała, to niektóre Dusze montują sobie dodatkową czakrę samodzielnie. Wykonane są podobnie jak białe okrągłe szklane abażury, oświetlane mocnymi żarówkami. Dla niewprawionych widzów, osoba pozuje tym działaniem na wysoko rozwiniętą duchowo.