Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Nefilim w muzeum Narodowym Warszawy

W Listopadzie 2021roku  w Muzeum Narodowym trafiłem z przyjaciółmi na małą figurkę postaci, niekiedy spotykanych w astralu. Rasa opisywana jest jako Nefilim

 

Na dobrą sprawę tytuł mógłby być następujący ,,Sensacyjne odkrycie podobizny Nefilim w Muzeum Warszawskim”. Prawda jest jednak taka, że osoby jasnowidzące nie mają dużej wiarygodności ani w kwestiach uzdrowienia od chorób fizycznych lub psychicznych, ani w kwestiach poszukiwania lub znajdowania podobnych informacji, zagrzebanych w pamięci dawnych pokoleń i w otchłaniach czasu.
W brew pozorom na ziemi ogromna ilość osób, a raczej ich Dusz ma pamięć karmiczną, inkarnacji w tej rasie. Przejawy są nieco groteskowe.
Zwróćmy uwagę nie tyle na Priapizm czy nadpobudliwość seksualną, ale na KURZE stopy posążku z Muzeum.
To jedyny mianownik łączący czasy współczesne ze światem astralnym, Nibylandią, a co najbardziej prawdopodobne z Atlantydą. Edgrar Cayce opisał, że w ramach zabawy Dusze zasiedlały Ziemię w ciałach, jakie im przypadły do gustu. Mieszały rasy, gatunki a nawet płci wedle własnego upodobania. Czasem za zgodą Boga, ale częściej bez zgody Z tego okresu zachowała się pamięć o wielu mieszańcach pół ludziach i pół zwierzętach. Szczególnie w Helladzie, w Egipcie i na Bliskim Wschodzie.

Kojarzymy Satyrów?

Grafika pobrana ze strony >Link.
Ich ciągłą chęć do seksu zdefiniowano jako wzorzec męskiej nadpobudliwości, jako odpowiednik kobiecej nimfomanii. Obecnie nie ma ludzi spotykanych na ulicy jako Satyrowie, ale wzorce i ich OBCIĄŻENIA pozostały w świadomości społecznej > Link.

Kojarzymy Centaury –czyli pół konie, pół ludzi? W sesjach regresingu wiele osób ma wspomnienia z inkarnacji w ciała centaurów. Grafika pobrana ze strony > Link.)


Diabły z rozmaitymi odmianami rogów. Nic takiego nie istnieje, nie ma takich postaci w mediach ani na ulicach. Ale jeśli poczytamy zapiski Świętej Inkwizycji, to wynika z nich zupełnie inna opinia. W światach astralnych postacie Satyrów z różnymi rogami nazywane są diabłami. Jedna jasnowidząca narkomanka mogła się pomylić. Dwie widzące takie postacie mogły się wymienić informacjami. Ale wiedza o rogatych, włochatych panach z dużym libido ciągle jest żywa i znana nie tylko wiedźmującym paniom, obnoszącym się w czerni po ulicach.

Zwróćmy ponownie uwagę na KURZE stopy muzealnego posążku i porównajmy je z astralnym widokiem kobiecy stóp z haluksami. To Haluksy omówione w tym artykule  > Link. są karmiczną pamiątką po inkarnacji Duszy w Nefilim, tę rasę hybryd ludzkich i zwierzęcych, w tym przypadku ptasich.

Chyba w Lipcu lub w Sierpniu 2013 roku wysypało grupie kobiet nie tylko w Polsce, wzorce Nefilim. Dusze kobiet z kurzymi stopami wyglądały groteskowo w tak ogromnej ilości. Teraz niekiedy któraś pani (Dusza) ujawnia je sporadycznie. Idzie wówczas ulicą na dwóch kurzych stopach, kołysząc się z nogi na nogę, podobnie jak domowy ptak. A to dla tego, że kurze palce stóp Nefilim mają z 40 centymetrów długości i proporcje jak figurka z Muzeum.


Ps.
Poza mną te wzorce widzą również inne osoby.
 

 


Dodano : 06-01-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 1029 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 24-05-2022 19:08:36

    Haluks może być objawem hodowania dodatkowego palca dla złapania równowagi przy wykrzywionych kostkach stóp. Ta zaś  przyczyna przejwi się u kobiet aktywnych jako Kosmiczne Matki Boskie.  Uwikłanie to omówiłem w tym artykule >Link.

    Przy okazji przypomnę graficzne pamiątki po Nefilim, jakie używane są współcześnie 

     

  • Konrad Jaszowski 16-10-2022 06:03:47

    Przykład wzorca nefilim z kurzymi stopami