Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Schemat jednozdaniowy do pracy z intencjami

W schemacie tym modlimy się do Boga wspólnie z własną Duszą. Oddajemy Bogu wszystkie nasze intencje związane z daną kwestią. Czym są Byty i twory tu wspominane, omawiam szerzej w innym tematycznym art. Link

Boże, prosimy Ciebie  wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą abyś sobą wypełnił całą przestrzeń do której/ ku której się modlimy. Prosimy też o Twoją Bożą zgodę na naszą modlitwę. Prosimy Boże, nie zostawiaj mnie, nam niczego na pamiątkę popełnionych błędów, uczynionego zła. Pytam się ciebie Boże jak moje nasze nastawienie może zmienić moje i nasze życie na najlepsze, na doskonałe.
 Boże stwórczej siły Miłości, wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą  powołujemy się na wiedzę, mądrość Twoją i błagamy, abyś przejął całkowicie i trwale kontrolę nad nami, naszym życiem,  zdrowiem, istnieniem, abyś uczynił wszystko co uważasz za stosowne min. z wszystkimi rodzajami  naszych i cudzych m.in. serc, luster, masek, oczekiwań, pamięci, zasłon, podpięć, przekierowań, mesjanizmów, iluzji, napięć, grawitacji, myślokształtów, kapeluszy, nakryć głowy, nietrzeźwości, nieprzytomności, długów, buntów, hipnoz, artefaktów, transów, uzależnień, nakładek, chorób, martwic, szkodliwych żyjątek, pasożytów, zniewoleń, niewolnictwa, symbiontów, ugruntowań, seksualności, rogów, obciążeń owadów miodnych i przecukrzeń, obrazów, oporów, czasu, czasów, półczasów, sekwencji czasowych z ich przeciwieństwami, zamiennikami, synonimami, odpowiednikami i nie tylko z nimi jakie się pojawiają, jakie są potencjalne i odpowiednio jakie już są, lub mogą zaistnieć. Boże, zapraszamy do tej pracy rodzinę, przyjaciół.... nie zapraszamy tu weryfikatorów, krzywdzicieli, socjopatów, nawet licencjonowanych. Zostawiamy Ci Boże decyzję kto, kiedy może do nas przyjść.
Pokłon. Prośba o otwarcie serca, o zebranie nas, mnie, mojej Duszy i całej naszej istoty przed Bogiem dawcą naszego życia.
Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie Boże dający życie o ochronę dla nas, o oprzytomnienie, o przytomność dla mnie, mojej Duszy  i dla całej istoty w trakcie, przed i po wypowiadaniu jakichkolwiek intencji, modlitw, próśb. Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą prosimy, aby zawsze i wszędzie wszystko odbywało się przytomnie, według Twojej Boże woli, a nie wg. woli mojej, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora.
Boże Twórczej mocy Miłości, wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą  powołujemy się na wiedzę, mądrość Twoją i błagamy w sposób trwały, abyś Boże uczynił wszystko co uważasz za stosowne m.in. z wszystkimi naszymi intencjami, tematami, zamiarami, argumentami, programami, nietrzeźwością, nieprzytomnością, schematami działania, karmą, wzorcami naszego działania i nie tylko, i z obciążeniami z nimi powiązanymi z ich zamiennikami, przeciwieństwami, odpowiednikami dotyczącymi m.in. mojego, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora i poza nami m.in. przyczyniania, nie przyczyniania się m.in.do naszego, cudzego i działania(nie), wierzenia(nie) , promowania (nie),   afirmowania (nie), wizualizowania,    odtwarzania (-nie), urzeczywistniania(nie),  ukrywania (-nie ),narzucania (-nie) dotyczącego m.in. … naszego pełnego uzdrowienia przez Boga [(lub zależnie od kontekstu zdania np.) zgodnie m.in z tym, że my sami, lub według tego, ...]  i nie tylko[np. ..... dla nich/ z nimi] i nie tylko oraz naszego doświadczania tego skutków przytomnie według Twojej Boże woli, a nie mojej, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu twora, i nie wedle woli rozmaitych bóstw, bogiń i nie tylko ich. Prośba o dalszy instruktaż, prowadzenie. Prosimy też Boże o twój dalszy instruktarz i twoje prowadzenie.
przykład
….ukrywania (-nie ),narzucania (-nie) związanego m.in. z tym, że my sami latamy, [-nie latamy], chcemy, nie chcemy, musimy latać na wszelkiego rodzaju, wielkości, jakości min. miotłach i nie tylko na nich oraz naszego doświadczania tego skutków tak by już zawsze wszystko obywało się na trzeźwo i przytomnie według Twojej Boże woli, a nie mojej, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora, a nie wedle woli rozmaitych bóstw, bogiń i nie tylko ich.
Prośba o dalszy instruktaż, prowadzenie....

[2014-10-31 10:17:40] Sławomir Majda: Witaj Sławku. Odsłuchuję modlitwy i czas na przerobienie intencji.
Podajesz schemat jednozdaniowy w który należy dodać intencję. Przywiązujesz przy tym wagę do zrozumienia tego co się wypowiada.
Proszę podpowiedz jak powinna być intencja wpisana w miejscu w którym wskazujesz. Poniżej wpisałem na „surowo” intencję i nie mogę po polskiemu tego przetrawić. Podpowiedz czy trzeba coś modyfikować, żeby było logicznie i spójnie? Może to dla Ciebie głupie ale ja wolałbym zacząć poprawnie…

…. Boże Twórczej mocy Miłości, wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą powołujemy się na wiedzę, mądrość Twoją i błagamy w sposób trwały, abyś Boże uczynił wszystko co uważasz za stosowne m.in. z wszystkimi naszymi intencjami, tematami, zamiarami, argumentami, programami, nietrzeźwością, nieprzytomnością, schematami działania, karmą, wzorcami naszego działania i obciążeniami z nimi powiązanymi dotyczącymi m.in. mojego, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora i poza nami m.in. przyczyniania, nie przyczyniania się m.in.do naszego, cudzego działania(nie), promowania (nie), wierzenia, niewierzenia, afirmowania (nie), wizualizowania, odtwarzania (-nie), urzeczywistniania(nie), ukrywania (-nie ),narzucania (-nie), według m.in. tego[zgodnie z tym...] że my sami, inni [ mamy odpowiednio nie mamy m.in. Pociągu, chęci, nawyków do uciekania od prawdy o sobie i otaczającym świecie, ludziach w trans alkoholowy, narkotyczny oraz w inne] tak by już zawsze wszystko obywało się na trzeźwo i przytomnie według Twojej Boże woli, a nie mojej, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora.
prośba o dalszy instruktaż, prowadzenie

- Sławomir Majda: źle to robisz
- Robert: ok
- Robert: jak tylko będziesz miał chwilkę to czekam....
- Sławomir Majda: powinno być czytelne, jak nie to pytaj. Samą In wymienisz tylko w miejscu czerwonym na nową
- Robert: ok
- Robert: Sławku to nadal, coś mi nie pasuje
- Robert: wstawiłem IN
- Robert: czy trzeba ją po polsku powiedzieć?
- Robert: po prostu...
- Sławomir Majda: i po polsku czyli nie tak bo nie ma sensu
- Sławomir Majda: że my sami [Pociągu, chęci, naw
- Sławomir Majda: my sami mamy pociąg, chęci -nie chęci
- Sławomir Majda: i bez tych policjantów dalej
- Sławomir Majda: czy rozumiesz idee?
- Sławomir Majda: tekstu
- Robert: ok..
- Robert: chyba zaskoczyłem
- Robert: po prostu modyfikuję logicznie intencję do schematu...
- Robert: tak?
- Sławomir Majda: tak
- Sławomir Majda: masz rozumieć każde słowo
- Sławomir Majda: bo inaczej brednie wychodzą
- Sławomir Majda: w stylu mantr....
- Robert: dzięki....


Dodano : 15-07-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1127 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 29-12-2014 19:27:56
  Witaj Sławku:) ,rozumiem teraz co znaczy jak puszcza intencję, wcześniej nie doświadczyłam aż do teraz. Moja Dusza [MD] puściła mi jakieś obrazy, dziwne, Bo widziałam dziecko, któremu nie mogłam już pomóc ,wyleczyć (jakaś gęsta, jak cień mgła) i straszne uczucie bezradności, bezsilności...Dusza mi reaguje od razu na temat pomagania innym i zaniedbywania siebie, własnego rozwoju-z modlitw od Ciebie.

  Dużo mi się śni szpitali, lekarzy, cierpiących itp.

  w sumie temat rzeka do int ....

  [18:25:03] Sławomir Majda: o fajnie że już rozumiesz. Wizja może być opowieścią tego co było, a i coś zapowiadać. Lepiej te Intencje rozpisać sobie z tego co widzisz i przepracować.
 • s_majda 25-06-2015 17:51:10
  Zastanawiam się nad metodami pracy z szablonem jednozdaniowym. Bo leżenie z głową przy podłodze i czytanie z kartki szablonu i intencji wydaje mi się niewygodne i rozpraszające. Ja to robię tak, że nagrywam sobie kilka intencji (samych intencji bez szablonu), tnę je na pojedyncze pliki i robię z nich mp3. Mam już wcześniej przygotowany szablon jednozdaniowy w mp3 w postaci dwóch plików, początek i końcówka, pomiędzy nie wkładam te krótkie mp3 z intencją. Oczywiście dbając żeby oczyszczenie każdej intencji złożone z 3 plików mp3 miało gramatyczny sens. Później to odtwarzam i będąc cały czas w pokłonie powtarzam słowo w słowo z nagraniem. Co o tym myślisz? Czy z ludzi pracujących z intencjami używa też ktoś takiej metody?

  Sławomir Majda: Ja muszę widzieć tekst. Czytam na kolanach albo z pamięci mówię schemat. Ale In tylko czytam, lub jeśli coś się nasuwa to mówię z głowy

  Piotr : No rzeczywiście warto nauczyć się szablonu na pamięć. W czasie gdy sobie siedzę i pozwalam wybrzmieć modlitwie czy tez po oddaniu intencji często widzę złotą poświatę pod powiekami - czy to jest to właśnie światło które schodzi od Boga o którym często mówisz/piszesz, czy chociaż jego namiastka dla tych którzy jeszcze jednoznacznie nie rozpoznają tego światła?

  Sławomir Majda: Oczywiście. Wczoraj inna osoba to samo opisała. Światło jest wówczas gęste jak masło, oślepia tak bardzo, że oczy zamknięte i tak muszę mrużyć.

  Piotr : ciesze się:) bo z każdym dniem widzę postępy u siebie, coś nowego się pojawia, odsłaniają się zasłony
 • s_majda 08-10-2015 15:11:37

  Mam takie przeczucie, że cały czas coś muszę rozbudować, ulepszyć, niejako poprawić łączność z Bogiem, a także z moją Duszą by w ogóle praca nad intencjami miała sens. 

  Nie mam pojęcia, czy Dusza mnie sabotuje, coś typu: aaaa, to jest trudne, musisz coś jeszcze dodać, rozbudować, właściwie to tyle z tym roboty, a nie wiadomo, czy będzie ok, ale też z drugiej strony może to być faktycznie podpowiedź Duszy w dobrej wierze ... popracuj jeszcze, aby to wszystko złożyć w jedną rozbudowaną całość, aby miało sens, nie ma sensu się spieszyć skoro ma być tylko po łebkach ....   jeszcze z trzeciej strony, skoro tak mnie nagle wzięło na sprawy duchowe, to coś w tym musi być, może Dusza sama chce, domaga się tego ode mnie?

  Nie wiem jak się z tą moją Duszą dogadać :-) da się jakoś? :-) 

  Wymyśliłam jeszcze, że przed każdorazowym rozpoczęciem kasowania intencji w danym dniu będę wszystko poprzedzała taka krótką modlitwą/prośbą: 

  ,,Boże Dawco Życia, nie mamy do Ciebie żadnych pretensji, urazów. Pracuję nad tym, aby także moja własna Dusza oraz cała nasza istota nie miały do Ciebie pretensji ani urazów. Boże Dawco Życia bardzo Cię proszę pomóż nam w nawiązaniu łatwiejszego kontaktu z moją własną Duszą, z całą istotą, tak abyśmy wspólnie zupełnie przytomnie uczestniczyli w naszych modlitwach do Ciebie Boże Dawco Życia, abyśmy wspólnie świadomie pracowali nad intencjami, abyśmy ja i moja własna Dusza i cała nasza istota wspólnie, bezgranicznie ufali Tobie Boże Dawco Życia i abyśmy zgodnie podporządkowywali się  Twojej Boskiej woli.”. Z otrzymanego listu.

 • s_majda 05-11-2015 19:31:30

  Wybieram tematycznie intencje do pracy, które mi dusza moja pokazała, bo nie chcę się pogubić. Byłabym uszczęśliwiona gdybym już miała te wszystkie intencje przerobione co podajesz ... Miałam sen, że przerobiłam 1/10 z tego co potrzeba do odblokowania, uzdrowienia i tego co pragne. A pracuję każdego dnia b. intensywnie i tak trochę się niecierpliwie. Musiałam trochę przystopować z IN prostytucji bo taka deprecha mnie wzięła, że musiałam łyknać tabletki ziołowe na uspokojenie...

  Odp. Mieszaj Inencje, rób ich 5-8 szt. z danego tematu a później odmienne kwestie tematyczne.

   A ja tak na siłę to robłam, że pod rząd jechałam po 30intecji z jednego ciężkiego tematu i stąd depresja.

 • Małgorzata Krata 26-02-2016 10:09:00

  np. intencja brzmi "mojego i mojej Duszy bycia inicjowaną na kobietę modliszkę, czarną modliszką i pająka ptasznika" w schemacie 1 zdaniowym będzie tak: Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie Boże dający życie o ochronę dla nas, o oprzytomnienie, o przytomność dla mnie, mojej Duszy  i dla całej istoty w trakcie, przed i po wypowiadaniu jakichkolwiek intencji, modlitw, próśb. Wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą prosimy, aby zawsze i wszędzie wszystko odbywało się przytomnie, według Twojej Boże woli, a nie wg. woli mojej, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora.

   Boże Twórczej mocy Miłości, wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą  powołujemy się na wiedzę, mądrość Twoją i błagamy w sposób trwały, abyś Boże uczynił wszystko co uważasz za stosowne m.in. z wszystkimi naszymi intencjami, tematami, zamiarami, argumentami, programami, nietrzeźwością, nieprzytomnością, schematami działania, karmą, wzorcami naszego działania i nie tylko, i z obciążeniami z nimi powiązanymi z ich zamiennikami, przeciwieństwami, odpowiednikami dotyczącymi m.in. mojego, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, twora i poza nami m.in. przyczyniania, nie przyczyniania się m.in.do naszego, cudzego działania(nie), wierzenia(nie) , promowania (nie),   afirmowania (nie), wizualizowania,    odtwarzania (-nie), urzeczywistniania(nie),  ukrywania (-nie ),narzucania (-nie)  dotyczącego naszego bycia/nie m.in inicjowanymi/nie  na wszelkiej rangi, płci, koloru, zaktesu, znaczenia m.in  kobietę modliszkę, czarną modliszką i pająka ptasznika ich odpowiedniki, zamienniki oraz naszego inicjowania/nie w taki i podobny sposób inne dusze, istoty, byty, twory i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie doświadczania tego skutków, tak  by już  zawsze wszystko obywało się na trzeźwo i przytomnie według Twojej Boże woli, a nie mojej, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu twora, a nie wedle woli rozmaitych bóstw, bogiń i nie tylko ich. Dziękujemy Boże za spełnienie i dokonane dzieło i prosimy o dalsze instrukcje i prowadzenie.

 • s_majda 26-04-2020 08:05:01

  Kto nie może płakać m.in.  przy oddawaniu intencji, może mieć zablokowana np. prawa półkule mózgu na przykład- narkotykami wyżarty mózg czy energiami białego astralu pochodzącymi z czarów, magii, wróżenia. Prawa półkula- emocje. To by się pokrywało, że magia to wkładane weń emocje i kiedyś się podkręcało emocje, by walić w innych i została pustka, gdyż dany obszar mózgu został wyeksploatowany kiedyś ponad miarę.

 • s_majda 05-08-2020 19:23:44

  Cały czas pracuję z intencjami z Pana strony i czuje na sobie cuda. Przepływa przezemnie światło i ciepło przez czakrę korony i zatrzymuje się w okolicach klatki piersiowej i jakbym miał tam balon, który się powiększa. To jest poprostu niesamowite. Z otrzymanego listu.