Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czarny
Możemy sobie podkreślić do odreagowania pojęcia jakie budzą nasze emocje, kojarzą się pozytywnie. Możemy też wydobyć i te które realizujemy na co dzień. Mają one wspólny rdzeń — czerń.

Czarne myśli.

Czarne nastroje.

Czarny humor.

Czarne mundury, czarne stroje, czarne garnitury, czarne podwiązki, czarne glany.

Czarna biżuteria, czarne ozdoby.

Robota na czarno.

Czarna żałoba.

Czarne energie.

Czarna lista

Czarna magia.

Czarna tantra.

Czarna Kali, czarna Madonna.

Czarnoksiężnik.

Czarny kot.

Czarna medytacja.

Los czarny.

Czarny Piotruś

Śmierć czarna.

Czarna księga.

Czarny las.

Czarne pole.

Czar.

Czarny wrzesień.

Czarny poniedziałek, czarny weekend.

Czarny wrzesień.

Czarna msza.

W Czarnego luda zabawa.

Czarne oczy.

Czarna sotnia.

Czarna procesja.

Czarny dzień.

Czarna noc.

Czarna potęga

Czarny pojazd — karawan( czarna wołga).

Czarna noc.

Czarna robota.

Czarna wdowa.

Czarna mamba.

Czarne podniebienie.

Czarny rycerz.

Czarna Góra.

Czarny interes.

Czarne okulary.

Czarna owca.

Czarny charakter.

Czarnowidztwo.

Czarna modlitwa.

Czarna niewdzięczność.

Czarna otchłań.

Czarna rozpacz.

Czarny koń.

Czarne chmury.

Czarne wojska, ninia, czołgiści.

Czerń — masa ciemnych ludzi ( H. Sienkiewicz — Ogniem i Mieczem).

Czarny szlak nieszczęść.

Czarna polewka.

Czarnobyl.

W Indiach, Chinach śnieżna biel jest kolorem żałoby i nieszczęść.

Po uświadomieniu sobie związku ,,czarnego"" z moją istotą przez 2 lata usuwałem z domu i życia wszystko co z czernią jest związane w świecie materialnym. Przejrzałem szafy i wywaliłem do kubła wszystkie czarne buty, skarpetki, garnitur, płaszcz itp.
To taki gest - wszak jestem istotą bożej światłości.


Jedna z modlitw uwalniająca o czerni, ciemności Link
Link do tekstu ,,Istoty bożej światłości"
Dodano : 24-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 810 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 26-03-2011 23:50:32
  Symbolika czerni jest czytelna w kwestiach ,,ostatecznych". czerń to również kolor żałoby.  2011-03-26 14:16 Wisieńka (k)

  #

  "Czerń radiestezyjna to wibracja o przeciwnym do systemu energetycznego człowieka(+) ujemnym spinie (rodzaj polaryzacji) z czego wynika, że energie te nawzajem się znoszą. Tworzy ona wokół naszej istoty powłokę, jakby kokon energetyczny, który oddziela nas od pozytywnych, stymulujących zewnętrznych wibracji kosmicznych, będąc jednocześnie swoistą anteną odbiorczą dla wibracji negatywnych-manipulujących. Natomiast wewnętrznie działa jako "zakłócacz" wibracji ducha, po przez wprowadzanie lęku, niepokoju, obaw."  2011-03-26 13:57 Sławomir Majda (m)

  #

  Czarne stroje zazwyczaj chwalą i noszą osoby z nieodreagowaną karmą. Czarna barwa jest pokłosiem satanizmu i teraz;

  -Żołnierz zabijający do niedawna tylko mieczem, z łuku itp robił to własnoręcznie. czyli na ogół wypruwał flaki z drugiego. Satanizm hm jak na dłoni. Raczej barwa czarna a nie tęczowa.

  -SS-man z jego ulubionym czarnym strojem to również żołnierz o wyjątkowej negatywnej karmia masowego mordercy.

  -Czarna barwa jest też pokłosiem czarnej magii. Większość SSmanów ma również czarne płaszcze z pelerynką, czarne stroje.

  -Aborcja to też forma satanizmu -odbieranie życia innej istocie.  2011-03-26 13:06 Daras (m)

  #

  Radiestetą nie jestem, ale słyszałem, że jest to kolor 0 - zerowy, czyli chyba neutralny. Biały biustonosz, to wtedy superkobieta:)  2011-03-26 12:41 Lynd Seagull (m)

  #

  Czarny wg psychologii ubioru wg Tarczyńskiego (długo w tym siedziałem, bardzo trafna) to dystans, izolowanie się, samodzielność, problemy są widoczne ale nie chce się szukać pomocy u innych.

  (Oczywiście to wiadomość którą człowiek chce wysłać, czyli niekoniecznie że taki jest tylko to podkreśla.)  2011-03-26 12:23 BlueBlondi (k)

  #

  Wisieńka

  Mam dobrą wiadomość. Tez wpisałam tą frazę w google i znalazłam cos takiego:  – Czarny – kolor uniwersalny, uznawany nieraz za tajemniczy (sprzyja izolacji). Ma właściwości ochronne, sprzyja poczuciu wsparcia z zewnątrz i wewnątrz, otaczają się nim osoby opanowane lub po prostu pewne siebie, o konkretnych światopoglądach. Często korzystają z niego też osoby dopiero poszukujące, porządkujące wartości w swoim życiu.  czyli czarny nie taki czarny jak go malują :D  2011-03-26 11:05 Sławomir Majda (m)

  #

  Zobaczmy czy da się kojarzyć wzorce obciążeń na temat czarnego biustonosza.

  -Pierś kobieca to i seks i karmienie dziecka.

  -Czerń energetyczna w piersi to jakieś problemy np z gruczołami mlecznymi, lub np rak.

  -Usuniecie medyczne piersi dokonuje się na ogół w wyniku ciężkiej choroby.

  -Aborcja co ja już sam wiem, a dokładnie opisano we wzorcach, skutkuje ,,utratą godności kobiecej i jej praw do rodzenia (karmienia)dzieci. W tej sytuacji niepotrzebne są już

  a)jajniki

  b) mężczyzna ojciec usuniętego dziecka

  c) piersi. No bo jakim celu?  2011-03-25 11:11 Daras (m)

  #

  Niektórzy nawet chorują jak nie ten kolor włożą:)  2011-03-25 10:39 Olga Paulina (k)

  #

  Ja bardzo lubię czerń w bardzo prostych krojach rodem Zen, lub w abstrakcji i sama w takowych chodze. Mialam faze prawie roczną na intensywne kolory a teraz jestem stonowana a wręcz niezauwazalna jesli chodzi o kolory, teraz stawiam na fason, a kolory to, ekhem, szarości, beże, czerń, biel też choć dla mnie jest za ostra na teraz, więc ecru raczej, spokojna zieleń, spokojny piaskowy, wyciszam sie może:)  2011-03-24 17:53 Daras (m)

  #

  Ja sobie chodzę w białym, albo w czarnym. Także jestem lepszy niż Sai, albo Jkp (Lepszy jak ubrany na biało) :D a nie jakiejś żółci, może mają problemy z woreczkiem żółciowym:)  2011-03-24 15:47 Sławomir Majda (m)

  #

  Pomijając jego bałwochwalstwo to Sai Baba jest mocno rozświetlony a to oznacza min brak czerni w niższych jego ciałach.Dzięki temu żyje mu się lepiej, podobnie jaknp JKP. Żaden nie chodzi w czarnym, nie ciągnie ich do raka itp. Nie mają czarnych koszulek, spodni, czarnych butów. Jest w tym logika i skutek materializacji pewnych oczekiwań. Odejście od zaciemnień, od niskich energii.

  Poza tym ciężkie urazy kręgosłupa związane są czarnymi energiami nawiniętymi na dany kręg. Choroba np woreczka to zciemnienie lub czerń widoczna w organie.

  ***

  To nie takie proste zdjąć z czarnego maga, z satanisty czy SSmana czarne energie, czarne ubranka.

  Na czarno ubierał swoich opryczników Iwan groźny. W miłych czarnych wdziankach chodzi chłopcy Adolfa Hitlera. Kurcze jakie to były twarzowe mundurki. Wielu do dziś za nim i za nimi tęskni i śni po nocach.

  Że też kat miejski nie nosił tęczowych serdecznych barw tylko zazwyczaj czarne. Może nie chciał rozpraszać uwagi swoich klientów, niczym mili chłopcy w Auschwitz.  2011-03-24 13:04 biedronka (k)

  #

  W takim razie większość projektantów mody to sami wielbiciele, kult czerni jakiś :P

  Wiecie co, jak już tak ezoterycznie to może wybór kolorów mieć związek z tym, że np. czarny ochrania, zatrzymuje złe energie, jak czerwony od razu je spala a biały odbija. Gdzieś czytałam o tym dawwnnoo , dawnooo temu :)

  A ze źrenicy szczerze się roześmiałam :D  2011-03-24 12:27 Ewa Helena (k)

  #

  :D

  "wielbiciele czerni" :D  2011-03-24 12:22 Wisieńka (k)

  #

  nawet nie musiałam się wysilać. Wpisałam w google "rozwój duchowy czarne ubrania" i kliknęłam w pierwsze,co wyskoczyło:  Czerń

  "Jeżeli często wybierasz ten kolor, może to oznaczać, że buntujesz się wobec norm społeczeństwa. Odrzucasz własne wewnętrzne światło, a na dodatek nie chcesz pozwolić sobie wchłonąć światło z zewnątrz."  Jeszcze jacyś wielbiciele czerni są na sali?  2011-03-24 11:28 Ewa Helena (k)

  #

  " Nie ma co popadać w skrajności" no otóż to ;)  Co do osób ubranych na czarno to nie od koloru ubrania zależy jak je odbieram tylko czym osobiście emanują - owszem zdarza się często że ludzie którzy mają jakieś tam mroki baboki w głowie ubierają się na czarno aby pogłębić mroczną wibrację, ale to nie znaczy że sam kolor jest jakiś nie teges ;) Co do czarnych ubrań Danieli - myślę że to głównie ze względów kompozycyjnych video - czarny jest spokojnym kolorem i nie rozprasza uwagi (chociaż czasami rozprasza jak widać :D ) :) Są ludzie ubierający się jasno i przyjemnie a nie sposób z nimi dłużej przebywać. To nie kolor ubrania jest tu weryfikatorem "jasnej strony mocy" ;)  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-24 11:21 Wisieńka (k)

  #

  No to pośmiali się, fajnie :)  Nie ma co popadać w skrajności Kornelio i Ewo. Toż mojego ulubionego stanika w fioletowo-biało-czarną kratę nie wyrzucę ;)  Same jednak przed sobą przyznacie, że osoby cały czas ubierające się na czarno trochę odrzucają. Chyba w szansie na sukces była taka pani, co się tak ciągle ubierała.  Ale żart ze źrenicą świetny, punkt dla Ciebie :)  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-24 10:44 Ewa Helena (k)

  #

  Co prawda psułoby to kompozycję barwna forum, ale fajnie jakby była opcja zmiany koloru czcionki, tak sobie teraz pomyślałam :)  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-24 10:25 Ewa Helena (k)

  #

  Kornelia no własnie też o literkach pomyślałam :)  I jeszcze co straszne, w oku mamy taki czarny punkt.... w samym centrum barwnego koła zwanego tęczówką, buahahaha, zło zatryumfowało.  (przepraszam, ale taki już mam czarny (ups!) humor czasami ;)  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-24 10:21 KorneliaX (k)

  #

  Wisieńka

  litery na Cudzie sa czarne, czasem maluję czarnym tuszem, o przypomnialo mi sie, mam czarnego t-shirta i czarny pokrowiec na mate do jogi (co prawda z bialym napisem ;))) no jeszcze kilka rzeczy by sie na pewno znalazlo...  Kiedys przeczytalam chyba nawet na Cudzie, ze czarne ubranie odbija od wlasciciela negatywne energie. Prawda, nie prawda ;) ?  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-24 09:51 Wisieńka (k)

  #

  Nie jest to bardzo odkrywcze, że jesteśmy raczej istotami światła, więc czerń raczej przeszkadza i odrzuca. Nie szukam czerni w swoim życiu, wyrzuciłam wszystkie czarne ubrania - co ciekawe kiedyś też nie zwracałam na to uwagi a ilość czerni w mojej szafie niezauważalnie przybierała na sile.  Z czym Ci się kojarzy czarny? czarna magia, czarny humor, czarne myśli, czarne energie, czarna medytacja, czarna księga, czarna msza, czarnowidztwo, czarna modlitwa, czarna otchłań, czarna rozpacz, czerń...  Możesz zrobić eksperyment i przemalować swoje mieszkanie na czarno, czarne dywany, czarne meble, czarne zasłony. Do tego dodaj czarne ubrania, czarny makijaż i czarnego kota. :)  Jak się będziesz czuł po miesiącu takiego mieszkania?

  2011-03-23 20:41 Maciuś (m)

  #

  Wisieńka,  Przecież napisałem o prowokacji zupełnie nie w kontekście Twojego wpisu. Czyż zauważenie tego nie jest równie dziecinnie proste, jak to o czym piszesz, że jest ? :)  Natomiast dostrzeganie w czarnym kolorze, tego co dostrzegasz, jest dostrzeganiem tego bieguna czarnego, który chcesz dojrzeć. Powiem szczerze, że aż musiałem włączyć stronę z aktingiem, żeby się przekonać że masz racje ;) W wiekszości wystąpień Daniela ma czarną bluzkę. Tylko do tej pory w ogóle nie zwróciłem na to uwagi ! Niesamowite :) Zawsze moją uwagę przyciągły te żywe akcenty: kwiaty, wpinki, dźwięk dzwonka itd i tak mi się to kojarzyło z pamięci.

  2011-03-23 18:27 Wisieńka (k)

  #

  Nie zrozumiałeś mnie Maciuś. Jest tyle pięknych kolorów. Nie trzeba się ubierać na czarno.

  Po co?

  Aby przyciągać do siebie cierpienie, choroby, niskie, negatywne emocje?  Prowokacja to to nie jest, tylko OBSERWACJA. Dla mnie rozpoznanie, że ktoś nie jest pewny tego, co mówi jest dziecinnie proste.  Znajomy zrobił taki akting i mówi, że działa świetnie.

  Nie czepiam się jej metody, tylko tego, co pokazuje na filmiku.  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-23 17:29 Maciuś (m)

  #

  Zeby Was prowokować do ujrzenia swej ciemnej natury malkontenci :)))

  A swoją drogą, prowokacja zasiana w innym wątku wczoraj, widze, zaczyna zbierać żniwo. Szybko ;)  [wiadomość przeniesiona z innego wątku]  2011-03-23 17:26 Wisieńka (k)

  #

  Nie rozumiem, czemu pani Daniela (od Actingu) się ubiera na czarno.
 • Jolanta Kochan 30-06-2013 00:37:23

  jak to właściwie jest z widzeniem kolorów, a może lepiej zapytać z widzeniem, słyszeniem, odczuwaniem kolorów?

  http://www.youtube.com/watch?v=kb26U1bqlbw :|  Mirka dnia June 30 2013 11:37:38

  Jasnowidzenie kolorów-

  dopytywać się Stwórcy jak są wątpliwości, o co w tym wszystkim chodzi.

  Jedna osoba powie, że fiolet to najwyższy kolor rozwoju duchowego,

  a jeszcze inna iż to dowodzi uwikłania z grupą fioletowego płomienia. Trzeci, że to energie z kosmosu jakie wspierają rozwój duchowy jednostki.

  Najwartościowsze informacje u Stwórcy i tam dopytywać, co oznaczają.

 • s_majda 12-09-2013 21:57:48
  Gosia przesyłąm swoją modlitwę do posłuchania przez Pana :)

  http://www.youtube.com/watch?v=HcnfT4arZtI

  S.M. nie znam angielskiego. z tego co widać pan ubrany jest na czarno

  GosiaNiektórzy są ubrani na czarno inni nie...nie tylko on śpiewa...niestety jesteśmy rózni a zarazem tacy sami wszyscy pochodzimy od jednego Boga....czeba sie zmierzyć z własnymi demonami (nikt z nas nie jest bez grzechu- tak by nas tu nie było), zauważyć je w sobie (dusza musi poznać- odczuć poprzez ciało inaczej nie jest w stanie odróżnić dobra od zła) i oddać Bogu...

  Pana modlitwy pozwalają zauważyć nasze grzechy...dusza prubuje ich nie zauważać...dlatego kombinuje..plus te wszystkie inne obciążenia....Pana pomoc to duży krok do przodu...ale nie dla wszystkich....tylko dla tych którzy sami Pana odnajdą...

  I uważam ze prawdą jest to że tylko przez serce jesteśmy się z nim w stanie porozumieć...tam gdzie są nasze sumienia :) Do Boga trzeba się modlić przede wszystkim z otwartego serca...ono jest najważniejsze bo tylko ono odczuwa miłość Boga....moze sie mylę moze jeszcze długa droga prze de mną ale bedę sie modlić...zawsze dziękuje, przepraszam i powtarzam ze kocham Boga...mam nadzieję że mnie usłyszy....

  Słuchając tej piosenki moje serce czuje się otwarte chodzi o melodie....ale również słowa...to jest intencja....modlę się nie do zadnego Boga ze znanych religi ale do tego który stworzył moje serce :)

  poniżej słowa...  Oto jestem,

  Klęczę znów na moich kolanach.

  Poddaję wszystko

  Poddaję wszystko

  Znajdź mnie tu Panie,

  skoro zbliżasz mnie tak desperacko ku Sobie

  Desperacko ku Sobie

  Poddaję się

  Nasycasz moją duszę

  Gdy litość i łaska ujawniają się.

  Łaknę i pragnę

  Łaknę i pragnę

  Z rozciągniętymi szeroko ramionami

  Wiem, że słyszysz jak płaczę

  Mów do mnie teraz

  Mów do mnie teraz

  Poddaję się

  Poddaję się

  Chcę Cię znać bardziej

  Chcę Cię znać bardziej

  Jak pędzący wiatr

  Jezus oddycha wewnątrz

  Niech będzie Twoja wola

  Niech będzie Twoja wola we mnie

  Jak potężna burza

  Zamieszaj w mojej duszy

  Niech będzie Twoja wola

  Niech będzie Twoja wola we mnie

  SM.Treść piosenki nie niesie wielkich nadziei na boskie wsparcie, na boskie ingerencje. W ogóle nie odnosi się do Boga, a do jakiegoś nieokreślonego Pana.

  Co sobie ktoś z widzów umyślił na temat Pana to już jego prywatna sprawa.

  Oficjalnie ludzie modlą się do Pana Jezusa, Pana Wisznu, Pana Brahmy, Pana Sziwy, Pana Kriszny itp.

  Nie potrafię określić do kogo modli się śpiewak, a do kogo jego dusza. Do jakiego Pana modli się każdy z widzów?
 • s_majda 21-06-2015 10:48:41
  Zauważyłam jakąś głębię czerni-jakby mnie chciała wciągnąć i pochłonąć...może to siła sugestii, ale zaczęła wzbudzać moją nieufność

  Z otrzymanego listu Sławomir Majda: Może kosmos bo czarny jest. Rak ma czarny kolor

  Mirka: Właśnie wyrzuciłam czarne ubrania, nawet nie zdawałam sobie sprawy ile tego było.....Ale na pozbycie się szarego ubrania nie jestem jeszcze gotowa.
 • s_majda 21-06-2015 11:08:14
  Do listy która jest tematem tego art. należy dodać słowo ,,czerniak' czyli rak skóry. Źródłosłów wywodzi się od słowa czerń.
 • s_majda 03-07-2015 21:16:05
  Wyrzuciłam jakieś ze 2 tygodnie temu te czarne ubrania+większość szarych, tak bez sentymentu i .....dzisiaj dostałam od mojej ciotki wielki worek super ciuchów prosto z Londynu (Ciotka zakupoholiczka, dużo kupuje a potem nie nosi. Same kolorowe i jasne rzeczy) i tak sobie pomyślałam......rzeczywiście Bóg daje coś lepszego w zamian. Dopiszę jeszcze, że ciotka raczej mnie nie obdarowywała wcześniej :)

  Sławomir Majda: I to też jest miłe, że wyrażając dobrowolnie wolę na zmiany, nie musiałaś wydawać pieniędzy.
 • s_majda 13-06-2016 20:10:54

  Ostatnio miałam sny z czarnymi elementami. Raz śniło mi się że przedemą rozłożone są przeróżne czarne spinki, i w tym śnie sobie pomyślałam, że nie mogę ich użyć tylko muszę je wywalić i oddać Bogu, a drugi to z butami przez jakiś czas przymierzałam różne buty. Po jakiejś chwili dotarło do mnie, że one wszystkie są czarne i takich nie chcę i zaczęłam szukać o innym kolorze, ale miałam problem żeby takie znaleźć. Zadziwiło mnie to że w śnie świadomi odrzucam czerń. Z otrzymanego listu