Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Karma żołnierza i dowódcy. Modlitwa oczyszczająca.

Zamieszczam tu jedynie krótki wstęp do długiej modlitwy uwalniającej od przeszłości żołnierza i dowódcy. Chętni powinni go przerabiać równocześnie z modlitwami uwalniającymi od karmy prostytutki.

To jest w porządku i bezpieczne, gdy każdego dnia akceptuję i kocham siebie coraz bardziej.
Przebaczam sobie teraz całkowicie wszystkie moje lęki doświadczane w życiu. Przebaczam sobie teraz całkowicie wszystkie lęki i niepokoje mające swoje źródło w mojej przeszłości żołnierza, wodza i dowódcy. Przebaczam sobie teraz całkowicie strach rozcieńczany pieniędzmi i alkoholem.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że w dzieciństwie biegałem po podwórku z patykiem udającym karabin i strzelałem z niego do rówieśników. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy bawią się w wojny i bitwy.
Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, matkom jakie celowo rodziły żołnierzy i żołdaków. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy szkolili zabójców i wojaków. Przebaczam to, że chętnie kupowałem sobie plastikowych żołnierzyków aby doskonalić moją taktykę dowódcy i ćwiczyć się w ruchach wojsk. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że zgromadziłem kiedyś kolekcje medali i odznaczeń wojskowych. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że studiowałem historię wojskowości, bitew i podziwiałem zmieniające się na przestrzeni wieków mundury żołnierzy, elementy ich stroju i uzbrojenia. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że wiele moich wcieleń spędziłem w wojsku jako żołnierz i strażnik.

Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że przez szczelinę zwątpienia w Boga, oraz w jego boską miłość, wlała się kiedyś w moje życie chęć walki, potrzeba bycia bohaterem, oraz wola doświadczania nadzwyczajnych, heroicznych wyczynów.
Przebaczam sobie teraz całkowicie ten prawdziwy pożerający od wewnątrz strach, jaki odczuwałem w wojsku i służbach ochrony.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że jako żołnierz czy też strażnik narażony na utratę zdrowia i życia bałem się o siebie.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że wahałem się, czy dobrze robię nosząc ze sobą śmiercionośne narzędzia. Teraz nie muszę się wahać. Całkowicie rezygnuję w obwieszania się bronią, z noszenia broni ze sobą. Chroni mnie Bóg i jego miłość do mnie. Chroni mnie moja miłość do siebie i wszechświata.
Uwolnij mnie teraz Boże od wiary w to, że pokój i miłość zapowiadają wojny, że z wojen powstaje pokój, radość, spełnienie i komora pełna ukradzionych skarbów. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że dałem się kiedyś porwać idei walki, atmosferze zmagań i bitewnemu zgiełkowi.

Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy pola bitew, śmierć żołnierzy i cywilów traktują i traktowali jak teatrzyk z ruchomymi kukiełkami. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, których zachwyca obserwowanie teatru działań wojennych. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy inicjują walki i wojny a którzy śmierć tysięcy czy, milionów ludzi postrzegają jedynie w kontekście statystyki i kolumny cyferek. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim,, których podnieca oglądanie bitew i śmiertelnych pojedynków. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, których jedynym pragnieniem jest wykorzystać czasy zamętu do powiększenia siebie, zakresu swoich możliwości, oraz do zdobycia większej ilości punktów w swoich własnych zagrywkach.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że jako wódz i żołnierz usiłowałem bezskutecznie porozumieć się z ludźmi ograniczonymi umysłowo, zamkniętymi w swoich wizjach i wyobrażeniach. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy nasycają zmysły cierpieniami innych. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy do tej pory oglądają chętnie walki, bitwy ot choćby w telewizji. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy bawią się strzelankami przy komputerze. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy na monitorze komputerów rozwalają innych z karabinów, łopatami oraz innym tanim bojowym sprzętem. Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, twórcom i sprzedawcom takich gier i zabaw.
Uwalniam się tu i teraz od wszystkich przejętych od otoczenia wzorców niepokoju, wzorców walki. Uwolnij mnie teraz Boże od całej zachłanności na walkę i toczenie bitew z innymi żywymi przecież bożymi istotami.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że inkarnując w wielu krajach i miejscach na ziemi, hołdowałem kiedyś bogom wojny i zniszczenia. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że ulegałem rozmaitym dawnym bóstwom rozstrzygającym o życiu i śmierci. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że życzyłem sobie kiedyś sukcesów oręża i wsparcia ze strony kierujących wojnami bożków i duchów. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że zabiegałem kiedyś o wsparcie planety Mars i energii z nią związanych. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że oddawałem cześć wojennej planecie Mars oraz mocom i energiom z tą planetą połączonych. Miłością Twoją uczyń mnie teraz Boże niewinnym i całkowicie wolnym od skutków, konsekwencji mojego pomieszania dot. mojej dawnej wiary w bogów wojen, w wojenną siłę planety Mars.
Uwolnij mnie teraz Boże od potrzeb i intencji czerpania inspiracji do walki od duchów, demonów, od istot niematerialnych jak i tych posiadających ciało fizyczne.
Ja… przebaczam sobie teraz całkowicie to, że przejąłem wzorce pomieszania umysłowego, oraz intencje, transy, misje, zobowiązania od tych ludzi, którzy wmawiali mi to i przekonywali mnie do tego, że Bóg jest bogiem wojny, walki oraz cierpienia dla niewiernych i inaczej myślących.
Przebaczam teraz wytwarzane zło tym wszystkim, którzy błogosławili i dalej błogosławią żołnierzy oraz wojska idące do walki i bitew.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że moją odwagę , moją moc i miłość marnowałem na wielkie plany podboju i agresywność. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że jako zwycięski wódz prowadziłem moich ludzi do walki i cierpień niczym woda spływająca w dół. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że boską moc wykorzystywałem do niszczenia, do walki i do zabijania. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że utraciłem tak kiedyś oparcie w Bogu w boskiej sile, opiece i boskiej ochronie.
Zwracam teraz wolność i swobodę wszystkim moim wojskowym dowódcom, moim żołnierskim przełożonym. Pozwalam im odejść w miłości.
Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że armia i wojskowość wkroczyły również na teren moich snów i stały się na długie lata stałym elementem moich nocnych doświadczeń. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że wielokrotnie przeżywałem sny o wojsku, o moich doświadczeniach żołnierza. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że nieustannie powracałem w snach do wojskowego życia. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że tęskniłem w snach za wojskiem i poczuciem swobody jaką sobie tam wypatrzyłem. Przebaczam sobie teraz całkowicie to, że po wielu latach nie byłem wstanie rozstać się z wojskiem i dalej choć już tylko we śnie byłem nadal aktywnym żołnierzem. Miłością Twoją uczyń mnie teraz Boże niewinnym i całkowicie wolnym od dalszego śnienia o wojsku, o armii i daj mi teraz to, co masz dla mnie lepszego od tego pomieszania. Miłością Twoją Boże daj mi teraz życie i sny pełne bezpieczeństwa i miłości. Daj mi teraz Boże życie, oraz sny pełne cudownych, niewinnych doświadczeń przynoszących pokój i miłość.


Dodano : 24-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 781 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 17-11-2008 11:24:36
  Cześć Sławek, krzyczała przez Skype 2,5 letnia dziewczynka, kiedy wczoraj rozmawiałem z rodzicami. W tym czasie jej Dusza raportowała mi, że znamy się doskonale. Była moim oficerem w dawnym Rzymie, oraz w jakimś kraju Indian. Dziecko było poruszone nawiązanym ponownie kontaktem.

  Własnemu tatusiowi obiecuje, że kiedyś go pokona.
 • s_majda 22-12-2008 14:31:16
  Dowódca szwoleżerów pod Somosierrą (ze strony francuskiej) mawiał, że szwoleżer który nie poległ przed 30-ą jest nic nie wart.
 • s_majda 10-06-2010 21:02:50
  Gra w tenisa ziemnego i obserwacja zawodników pozwoliło mi odreagować kilka obciążeń żołnierskich.

  1)Samodzielne i długie ćwiczenie na ścianie dusza moja kojarzyła z ćwiczeniami fechtunku ciężkim mieczem. W wielu kulturach żołnierze godzinami ćwiczyli ciężkim drewnianym metrowej długości palem. Chodziło o wyrobienie odporności ramion na długi wysiłek zwiany z machaniem. Rakieta tenisa przypomniała mi właśnie to ćwiczenie.

  2)Pierwsze uderzenie serwisowe z wykrokiem, również kojarzą się jednoznacznie z zachowaniem rycerskim i chęcią dowalenia przeciwnikowi.

  3)Pociąg duszy do walki, emocje, chęć dominacji, zwycięstwa są oczywiste. Sam się kiedyś zdziwiłem jak dobrze idzie mi gra na zimno, beznamiętna. Gra dla samego rozruszania ciała a nie gra dla wygranej.
 • s_majda 08-09-2011 19:08:36
  Łuk angielski, cisowy miał naciąg 70 KG. Współczesny, dobrze zbudowany, wysportowany mężczyzna z trudnością napina łuk o naciągu 50 KG. Prawdopodobnie łucznicy mieli zdeformowane barki od nadmiernego wysiłku.

  W Wedach znalazłem zapis, że Hinduscy rycerze mieli na plecach widoczne ślady od noszenia łuku.
 • Sławomir M. 17-10-2012 20:58:17
  Intencje dot. bycia żołnierzem , dowódcą oraz wodzem i zabójcą

  Otrzymane od p. G.J

  Pamiętajmy aby angażować Duszę w każdym zdaniu modlitwy

  1. naszego bycia żołnierzem ,dowódcą oraz wodzem i zabójcą pochodzących z transów alkoholowych, narkotycznych i hipnotycznych

  2. naszego bycia żołnierzem i dowódcą z chęci zostania bohaterem

  3. naszego bycia żołnierzem i dowódcą dla sławy i splendoru

  4. naszego bycia żołnierzem i dowódcą dla poklasku i chwały

  5. naszego bycia żołnierzem i dowódcą w celu zwrócenia na siebie uwagi otoczenia

  6. naszego bycia żołnierzem i dowódcą dla przygody i podniesienia sobie adrenaliny

  7. naszego bycia żołnierzem i dowódcą dla korzyści materialnych i finansowych

  8. naszego bycia żołnierzem , dowódcą oraz wodzem i zabójcą w wyniku transów, wibracji, wzorców , ślubowań , inicjacji wkodowanych w rozmaitych szkołach sztuk walki

  9. naszego bycia żołnierzem, dowódcą oraz wodzem i zabójcą wynikającego z karmy tyrana i despoty

  10. naszego bycia żołnierzem, dowódcą oraz wodzem i zabójcą jako obciążenia pochodzącego z karmy prostytutki, alfonsa i burdelmamy

  11. naszego bycia żołnierzem , dowódcą oraz wodzem i zabójcą w celu dokonania pomsty na swoich wrogach

  12. naszego bycia żołnierzem , dowódcą oraz wodzem i zabójcą wynikającego z umiłowania do przejawiania siły i władzy oraz dominowania nad innymi istotami

  13. naszego bycia żołnierzem , dowódcą wynikającego z zachwytu dla chwały rycerskiej oraz stuku oręża

  14. naszego przejawiania transu mordowania, niszczenia i grabienia pochodzące z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  15. naszego przejawiania transu gniewu , nienawiści w wyniku karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  16. naszego wojennego szaleństwa żołnierza- dowódcy- zabójcy pochodzącego z wpływu planety Mars oraz energii z tą planetą połączonych

  17. naszego zachwytu dla uzbrojenia , rynsztunku i wszelakiej broni wynikające z karmy żołnierza, dowódcy oraz zabójcy

  18. naszego bycia uczestnikiem rozmaitych krucjat przeciwko innym istotom fizycznym i astralnym oraz wszystkich tego skutków

  19. naszego uczestnictwa w krucjatach w wyniku przyjętych rozmaitych ślubowań i zobowiązań, misji oraz wszystkich tego skutków

  20. naszego bycia krzyżowcem na skutek przyjętych misji i ślubowań oraz wszystkich tego skutków

  21. naszego posiadania w energetyce duszy wszystkich wbitych materialnych i energetycznych mieczy, dzid, sztyletów , strzał, kul oraz innych przedmiotów do ranienia i zabijania pochodzących z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  22. naszego posiadania blokad mózgu, móżdżku, serca oraz układu nerwowego wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  23. naszego posiadania blokad w innych narządach i tkankach ciała fizycznego wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  24. naszego posiadania blokad w czakramach nadziemnych wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  25. naszego posiadania blokad w czakramach głównych ciała fizycznego wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  26. naszego posiadania blokad w czakramach podziemnych wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  27. naszego posiadania blokad w łańcuchach DNA i RNA wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  28. naszego posiadania blokad w gruczołach dokrewnych wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  29. naszego posiadania blokad w przejawianiu bogactwa finansowego i materialnego wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  30. posiadania wzorców blokujących znajdowanie , przejawianie się i spełnienie w pracy zawodowej wynikających z poczucia winy za przeszłość karmiczną żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  31. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących z Białego astralu

  32. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących z praktyk czarno- magicznych, satanistycznych oraz lucyferańskich i z nimi współbrzmiących

  33. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących od bogów energetycznych, półbogów, assurów i guru

  34. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych

  35. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących od fioletowego Beliala, archaniołów oraz grupy fioletowego płomienia

  36. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących z karmy III Rzeszy

  37. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy pochodzących z praktyk bałwochwalczych

  38. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy przejętych od rodziców i otoczenia we wczesnym dzieciństwie oraz w okresie prenatalnym

  39. naszych intencji, wzorców energii, kodowań, kotwic, presji i wibracji żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy wpojonych nam przez astralne oraz inkarnowane jaszczury

  40. naszej traumy, poczucia winy za wszelkie zbrodnie i niegodziwości popełnione wobec innych istot i ich dusz wynikające z przeszłości żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  41. naszego przejawiania wzorców lękowych , depresji i lęków za wszelkie zbrodnie i niegodziwości wobec innych istot i ich dusz wynikające z przeszłości żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  42. naszego posiadania wzorców utrzymujących pustkę, samotność ,próżnię, nicość wynikających z przeszłości żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  43. naszego podtrzymywania i kreowania sobie bólu ,cierpienia i wyrzeczeń wynikających przeszłości żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  44. naszego doświadczania upadku moralnego i zaniżenia samooceny na skutek czynienia zła wynikającej z przeszłości żołnierza, dowódcy oraz wodza i zabójcy

  45. naszego doświadczania zaburzeń psychicznych pochodzących z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy

  46. naszego karania siebie i swojej duszy poczuciem winy oraz różnymi dolegliwościami, chorobami za przeszłość wojskową

  47. posiadania w sercu , ciele, umyśle oraz duszy wszelkich nieznanych mi a znanych Tobie Boże Stwórczej Miłości szkodliwych intencji, transów , kodowań , kotwic , sieci, wibracji wynikających z karmy żołnierza , dowódcy oraz wodza i zabójcy
 • s_majda 22-04-2013 19:03:39
  Są różne spojrzenia na przyszłość oficera. Powstało pytanie dlaczego po wojnie :

  -gen. Maczek został -barmanem

  -gen. Bór Komorowski -tapicerem

  -gen Sosabowski magazynierem?

  Odpowiedź jest w zasadzie jedna. Do czego nadaje się w kolejnej inkarnacji król, wódz, generał, albo papież?

  Co takie potrafi dobrego wnieść w życie rodziny społeczeństwa? Na to każdy z nich szuka odpowiedzi samodzielnie.
 • 09-01-2016 13:08:11

  Kiedys miałam wizje, widziałam przed soba tłumy wojska...Teraz jedna z D powiedziała mi, byłas kiedyś moim wodzem. No to juz więcej potwierdzeń nie potrzeba. No tak, czytam tutaj"gen. Raczek został- barmanem, gen.Bór Komorowski-tapicerem" Teraz rozumiem swoja inkarnację...Te ciagłe niespełnienia...

 • s_majda 01-05-2016 16:25:18

  Poszliśmy z mężem na spacer po Sandomierzu i spontanicznie mówię idziemy do zamku, tam jest muzeum...też dziwne, że NIGDY tam nie byłam ( najciemniej od latarnią ) wiele eksponatów, z różnych epok pooglądaliśmy, ale też dużo danych z potopu szwedzkiego, ide patrzę a tu wielka ściana ZAMEK PODPALONY PODCZAS NAJAZDU KAROLA GUSTAWA ZGINĘŁO 2000 LUDZI...ściana z obrazkami z tego najazdu, malunki, armata itd.- chyba B nas tam skierował....bardzo emocjonalnie podeszłam, krzyczeć mi się chciało z rozpaczy za to wszystko....i nagle przyszło mi " MYŚMY TU MIESZKALI", ale nie wiem kto, może ktoś z mojej rodziny....zaczęłam w myślach przepraszać, sądy robić, prośby o rekompensaty itd. Z otrzymanego listu.

 • 17-11-2016 19:44:10

  Widziałam film ``Ogniem i mieczem`` i akurat pokazywano koszary. Pomyślałam, że  bitwa, wojenka to taka rozrywka, co wszystko zawiera- podoba im się, dlatego tak robią. Są kumple i żarty, coś się dzieje. Trzeba wymyślać fortele, zasadzki, taktykę, wykazać się męstwem, odwagą.... Popić, pojeść z naciskiem na popić.... Rozkazy wydawać....A jak się uda, to posiąść ziemie i skarby wroga.... Obłowić się, zdobyć chwałę i sławę, władzę, a nawet nowe ,,kobiece zdobycze,,. A jak nie- to z kumplami w koszarach ..ten tego, i zrobić wspólnie pociąg z doczepianymi wagonikami, jak to zwykle geje czynią. Albo harcować z kozami. Wszystko mają na miejscu, co wszak lubią. A w domu siedzieć to nuda: baby, dzieciaki wyżywić trzeba, pracować na roli. Tak sobie myślałam.... o co chodzi z tą wojenką...