Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wyższość katolicyzmu nad Buddyzmem - rozmowa z księdzem

Nagrałem kiedyś film o szkodliwości Buddyzmu. Nieoczekiwanie w komentarzach odezwał się anonimowy ksiądz, ukrywający się pod arabskim nickiem ,,brama”.


Anonimowy ksiądz
Tutaj dobry egzorcysta jest potrzebny, spowiedź i pokuta.
Sławomir Majda
Przedstawiciel jakiej religii miałby się pochylić i udzielić proponowanych zabiegów?
Anonimowy ksiądz
Jedynej prawdziwej, objawionej ! Czyli chrześcijaństwa
Sławomir Majda
Objawiony jest Islam
Anonimowy ksiądz
Z objawionych najstarsza jest wiara Mojżeszowa, później chrześcijaństwo a islam 7 wieków po chrześcijaństwie.
Sławomir Majda
Objawień bałwochwalczych bym nie liczył. Niby zalicza się chrześcijaństwo do religii Abrahamowych ale na zasadzie pokrewieństwa wyliczającego to, że Wojtek, jest szwagrem dla Zosi a ta bywała w Biedronce, gdzie sprzedaje Czesiek. Przypominam, że nie ma związku pomiędzy dekalogiem Mojżeszowym zakazującym bałwochwalstwa a dekalogiem np. Luterańskim i Watykańskim, które usunęły ów zakaz sprzed oczu swych wiernych.
Anonimowy ksiądz
Wiara Mojżeszowa skończyła się wraz z niewolą Babilońską, około 680 pne Judaizm rozpoczął się w okolicach 400 pne , a zakończył się około roku 70 ne. Ten Judaizm, który znamy dzisiaj Judaizm rabiniczny ukonstytuował się około roku 125 ne i jest o te 100 lat młodszy jak chrześcijaństwo. Jezus rozpoczął nowe przymierze Boga z ludźmi , a że żydzi go nie przyjęli łaska spadła na narody wcześniej pogańskie czyli np na nas. Prorocy starego testamentu przepowiadali przyjście Jezusa a on sam przyszedł żeby wypełniły się proroctwa starego testamentu. Żydzi dzisiaj są niejako sługami chrześcijan nosząc swoją Toirah po to żeby świadczyć, że Jezus jest mesjaszem zapowiedzianym. Nikt niczego nie ukrywa w dekalogu (chodzi Tobie zapewne o fragment Nie bedziesz czynił ni rzeźby ni obrazu tego co na niebie wysoko na ziemi itd.....) Sam Jezus zostawił nam swoją podobiznę chociażby na Całunie Turyńskim, Obraz "Jezu ufam Tobie", który kazał wymalować Jezus siostrze Faustynie czy Całun z Manoppello. Jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie chrześcijaństwa ?
Sławomir Majda
Jakiś konsensu jednak znaleźliśmy. Tak chodzi o bałwochwalstwo na jakie np. Watykan zezwolił w 1917 roku, zmieniając treść drugiego przykazania, wedle swego upodobania. Tym samym panuje zgodność tej wersji dekalogu z wielobóstwem i posągami jakie wystawia się do adoracji.
Anonimowy ksiądz
Buddyzm czyli Herezja hinduizmu ! Coś jak protestantyzm. Buddyzm jawnie oddaje cześć demonom a sam szatan osobiście dba o Buddę ! posążek Buddy siedzącego pod drzewem którego osłania wąż (wąż jest symbolem szatana) >Link.
Sławomir Majda
To prawda, Chrześcijanie tak to sobie ustawili w nazewnictwie. Mam pytanie do Ciebie, katolicki przyjacielu. Biskupi w Polsce na prywatny użytek Jezusowi w Polsce zbudowali harem dziewic i poślubili go z 300 paniami. A to wszystko w pomiędzy 2000 a 2022 rokiem. Czy słowo harem jest właściwie dobrane? > Link.
Anonimowy ksiądz
Widzisz, tylko w tym wypadku harem znaczy dokładnie odwrotnie jak mogło by się wydawać. Te kobiety ślubowały czystość aż do śmierci. Prościej mówiąc zrezygnowały z kontaktów cielesnych for ever. To była ich dobrowolna decyzja, nie tak jak w wypadku haremów muzułmańskich.
Sławomir Majda
Kiedy jedną z 300 żon Jezusa przyprze potrzeba, a ma męża astralnego w świecie Dusz, to jeszcze przed ślubem powinna poczytać o seksie astralnym >Link.
Anonimowy ksiądz
........ i jeszcze dodam do tej poprzedniej odpowiedzi na sex astralny - mało wiesz o kobietach, ok 60% potrafi doprowadzić się do orgazmu bez jakiejkolwiek stymulacji, tylko myśląc o tym. W przypadku mężczyzn jest to niemożliwe bez stymulacji fizycznej (masturbacji)!!!
Sławomir Majda
Fascynująca wiedza u księdza. A ponoć 20-30% kapłanów to geje. Teraz już wiemy czemu tak jest.
Anonimowy ksiądz
Masakra, coś te twoje duchowe wcielenia wiodą cię na manowce - skoro takie pierdoły tobie podpowiadają. To , że zamach na kościół jest przeprowadzany od bardzo długiego czasu , przekonywać nie muszę, wielu trafiło na wysokie stołki w kościele tylko po to żeby go rozwalać od środka, polskie służby przeprowadziły akcję hiacynt w latach 70-80. Dlaczego to jeszcze kogoś dziwi to jest dopiero zastanawiające, świadczy tylko o mizernej wiedzy oskarżycieli kościoła.
Sławomir Majda
Szczególnie biskupi ale też spore grono kapłanów obnosi się z afrodyzjakiem gejów na ustach, często rozmazany jest też po całej twarzy. Nawet przy ołtarzu. Widzą to prawie wszyscy. Kościół w swej aktywności poza kapłanami nie potrzebuje nikogo więcej do autodestrukcji.
Anonimowy ksiądz
Tacy jak ty żon nie posiadają, są niedojrzali emocjonalnie do tego żeby być w stałym związku

Sławomir Majda
I tu też się ksiądz myli. Proszę pozdrowić swoją żonę lub męża.
Podsumowanie
Obie religie założyli samotni mężczyźni. Pierwszy zostawił żonę i synka, aby zbudować swoją potęgę. Spędził życie w środowisku męskim. Dziś postawiono by diagnozę, że to typowa ucieczka geja od kobiety.
Drugą religię założył samotny mężczyzna, żyjący znów w męskiej komunie. Zachęcał przy tym Apostołów do zostawienia żon i rodzin. Dziś postawiono by diagnozę, że to typowa ucieczka geja od kobiety.
Obie grupy religijne zbudowały dominujące, promujące je środowiska kapłanów gejów. W Buddyzmie nikt nie wnosi do tego homoseksualizmu uwag. W Chrześcijaństwie po 2000 lat zaczyna to już być widoczne w mediach. Na pewno święta inkwizycja Dominikanów mordująca masowo kobiety nie poprawiła gejowskiego wizerunku. Afery gejowskie, alfery pedofilskie głośne są i były w Polsce, w Watykanie, w Brazylii, Irlandii, w USA, w Holandii. Trudno przejść obojętnie obok sprawy 20% polskich biskupów, nocami kryjących pedofilów, a w dzień z afrodyzjakiem na ustach, przy ołtarzu udowadniających sobie i wiernym, jaką siłę ma dokonana przez nich duchowa przemiana.


Dodano : 23-10-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 194 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 01-11-2022 20:37:43

  Anonimowy ksiądz
  Od ponad 150 lat do kościoła trafiali agenci, których zadaniem było niszczenie kościoła od środka. Dobrze opisuje to w swoim pamiętniku jeden z nich - https://sklep.antyk.org.pl/p,tw-1025-filozof-pamietnik-antyapostola,6349.html - Poniżej link do darmowego *.pdf - klikasz w obrazek - https://gloria.tv/post/a8y146TyU8Ca2VUcVS9FFX6rd

  Sławomir Majda
  Rozumiem, że wliczasz w to te 25% homoseksualistów pośród biskupów i hierarchów, papieży wspierających po cichu gejów itp?
  Anonimowy ksiądz  Człowieku, nikt nie zna takich statystyk , gdyby nawet było 50% to bez różnicy nadal zostaje drugie 50% któremu należy się wsparcie.
  Sławomir Majda
  ,,Ojcze", skoro wszyscy wiedzą a ty od serca ujawniasz, że 50% waszego konsorcjum to środowisko LGBT, udziel proszę informacji, czy werbujecie nowe twarze również w klubach gejowskich? Rozumiem, że  ludzi się nie lękacie, ale dziwi mnie że nie boicie się Boga.
  Anonimowy ksiądz Ty niczego nie rozumiesz, przy takim "doświadczeniu astralnym" - raz jeszcze powtarzam - gdyby nawet 90% miało ze sobą problem - to nadal jest to 10% , które jest warte żeby je wspierać.
  Sławomir Majda
  ,,Ojcze", ja wspieram informacjami całe grono waszych gejów. Po pierwsze, niech chociaż obetrą usta. To dla was napisałem ten almanach. http://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=2754
  Sławomir Majda
  ,,Ojcze” ty i wszyscy inni wasi kapłani wierzą (i promują) że są wyjątkowi w promocji boskości. Przez całą naszą rozmowę nie odniosłeś się nawet do jednego mojego tekstu sprzecznego z doktrynami twojej sekty. Chcecie jako konsorcjum, aby wasi wielbiciele wierzyli, że wasze fałszywe opinie nie pochodzące od Boga są jedynie słuszne i aby bałwochwalcze idee były dalej promowanie jako boskie.
  Żyjesz w świecie pełnym tworzenia, wymyślania, stosowania, powielania, promowania, weryfikowania, głoszenia przekonania, wierzenia, że zwłaszcza wasi kapłani są wyjątkowi, czujecie i podkreślacie, że tylko wasze sakramenty, dogmaty i zwłaszcza Twoje- Wasze inicjacje kapłańskie są momentem, kiedy Bóg lub Wasze bóstwa działają w niesamowity sposób i przemieniają człowieka oraz Duszę. Nigdy nie macie dość promowania, wierzenia, głoszenia, że kapłan jako wybraniec ma władzę stanąć przy ołtarzu i powiedzieć co trzeba, zrobić co go nauczyli oraz wyglądać doskonale w oczach własnych i zgromadzenia, pielęgnując w ten sposób wyjątkowości i przepaści między kapłanem a zwyczajnymi śmiertelnikami i również przepaść na drodze do Boga.
   Tak naprawdę promujecie, otrzymujecie fałszywe, nieprawdziwe, podrobione dobra, i fałszywe wszystko a w tym min. fałszywe moce, fałszywych przyjaciół, fałszywy rozwój, fałszywych bogów, zafałszowaną karmę, fałszywe obietnice, fałszywe informacje, zafałszowaną prawdę, fałszywe dobro, fałszywą miłość, fałszywe światło, fałszywe zbawienie i oświecenie, fałszywe bogactwo, fałszywe szczęście, fałszywe spełnienie, fałszywe oceny, opinie, fałszywe wskazówki.