Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualizm; modlitwa uwalniająca

Tekst napisany jest w wersji kobiecej i mężczyzna powinien go adaptować dla własnych potrzeb. 

Oddaję i powierzam ci Boże Stwórco moje serce i proszę o jego otwarcie.
Jestem przytomna i rozumna, przytomna i rozumna jest moja dusza, co akceptuję i doceniam. Akceptuję z moją duszą swoją płeć i wszystkie jej aspekty. Prosimy Cię Stwórco o uwolnienie mojej duszy i całej naszej istoty od majstrowania, kombinowania z płcią, od manipulacji energiami żeńskimi i męskimi. Dziękujemy ci Boże Stwórco, że dzięki tobie Moja dusza, rozumie, że w tym wcieleniu przejawiła się jako kobieta i że ma kobiecego avatara; to jest mnie. Harmonijne i naprawione mocą miłości bożej relacje i nasz wspólny, niezachwiany i pełny kontakt - mój i mojej duszy pozwalają na wspólną współpracę ku najwyższemu dobru mojemu u innych w mojej obecnej płci.
Prosimy Cię Boże, twoją światłością uwolnij teraz mnie z moją duszą od wszystkich intencji, nawyków, wzorców i skłonności homoseksualnych i wszelkich form zboczeń. Pozwól Boże na to, by moja zdrowa dusza i cała istota, wolna od wszelkich dewiacji seksualnych, była przytomna i rozumna, zawsze tu i zawsze teraz. Akceptuję w pełni przeszłość mojej duszy, przeszłość jej awatarów nawet tą homoseksualną, przebaczam jej teraz wszystko. Przebaczam teraz mojej duszy wszelkie zboczenia seksualne, homoseksualizm jaki przejawiła w związku z inkarnacjami żołnierza, kapłana, transwestyty i nie tylko. Uwolnij teraz Boże moją duszą od karmy i konsekwencji karmy w muchy, skarabeusze i wszelkie rodzaje owadów gnojnych, od pociągu do zapachu ekskrementów w seksie. Prosimy o zawsze prawe i niewinne nasze stosunki seksualne. Oddajemy ci teraz Boże z moją duszą wszystkie inkarnacje mojej duszy, które przejawiały kiedykolwiek zboczenia seksualne, dewiacje, wszelkie skłonności m.in. homoseksualne a w tym poetów, żołnierzy, zakonników, wszelkich duchownych, kapłanów, wszelkich mnichów, również inkarnacje zwierzęce, kobiece - prosimy uczyń z nimi wszystko co uważasz za stosowne.
Oddajemy ci Boże całe rozpasanie seksualne mojej duszy wpojone, wkodowane jej podczas praktyk tantry i czarnej tantry seksualnej jak również wszelkie braki w seksie a to za sprawą wszelkich praktyk celibatu i ascezy lub wcześniejszego nadmiaru seksu. Prosimy o uzdrowienia w tej kwestii i wolność od ich skutków.
Oddajemy ci Boże również wszelkie choroby weneryczne oraz ich skutki karmiczne a w tym: kiłę, rzeżączkę, AIDS, HIV, chlamydiozę, ziarnicę, wrzody, wszelkie opryszczki, stany zapalne jak również HPV, rzęsistkowicę, mięczaka zakaźnego, wszelkie grzybice, świerzb, wszawice i nie tylko - prosimy o uwolnienie od nich wszystkich, prosimy Boże o oczyszczenie naszej sfery seksualnej z wszystkich pozostałości po tych schorzeniach. Oddajemy ci Boże do uzdrowienia nasz cały układ trawienny i wydalniczy do oczyszczenia, uzdrowienia - okrężnicę, odbytnicę, jelito grube i cienkie jak również nerki, pęcherz moczowy, moczowody i cewkę moczową - prosimy o wolność od wszelkich chorób i ich dolegliwości powiązanych z seksualnością, z dewiacjami i zboczeniami. Oddajemy ci Boże wszystkie choroby odbytu, powstałe jako skutek homoseksualizmu m.in. hemoroidy, wszelkie szczeliny, przetoki, infekcje, jak również rak i prosimy o wolność od nich wszystkich, od ich wszystkich negatywnych skutków. Prosimy Cię Stwórco by twoja miłość, światłość dotarła do całej mojej sfery seksualnej, całego układu trawiennego i wydalniczego i wyparła wszystko to czego nie chciałeś u nas Boże, wszystko to, co dalekie to światłości, byś wyparł wszystkie negatywne skutki prostytucji, homoseksualizmu, zoofili ale i nie tylko.
Przebaczam sobie to i mojej duszy, że preferowała stosunki seksualne z tą samą płcią i międzygatunkowe - miłością twoją Boże, uwolnij nas od tego skutków.
Przebaczam teraz sobie i mojej duszy, że brzydziła, gardziła płcią przeciwną a w tym odpowiednio mężczyzn, że nawet się ich obawiała, lękała. Nie muszę bać mężczyzn, nie muszę lękać się, że zrobią mi krzywdę. Mocą miłości i przyjaźni bożej otwieram się teraz na bezpieczne intymne relacje z mężczyznami. Akceptuję to i moja dusza też to akceptuje, że prawdziwie prawe i właściwe stosunki seksualne są tylko i wyłącznie z ludźmi płci przeciwnej i prowadzą są one wyrazem miłości i zjednoczeniem dusz we współtworzeniu z Bogiem. Oddajemy ci Boże z moją duszą całą pamięć karmiczną, w której to ona traktowała seks jako dobrą zabawę, sposób na zarobienie pieniędzy czy też manipulację mentalną, duchową, energetyczną. Nie musimy nigdy z moją duszą manipulować energiami swoimi czy cudzymi, akceptujemy w pełni to kim jesteśmy i jak się przejawiamy teraz mojej płci. Uwolnij teraz proszę, Miłością twoją moją duszę i całą istotę od pamięci wojen, bitew, gdzie nie było osób płci odmiennej do seksu z nami i jedynym sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego był homoseksualny stosunek z kolegą czy też akt masturbacji. Uwolnij, prosimy nas od wszystkich tego negatywnych skutków.
Dopowiedz Boże, co jeszcze i jak mamy właściwie uwalniać od tych wzorców.
Dziękujemy


Dodano : 13-07-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1611 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 24-12-2022 21:05:38

    Temat omawiany przez 3 osoby jasnowidzące