Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Istoty bożej światłości
Powiedziała mi pewna istota- ,,Dziwny jesteś. Masz w sobie tak wiele światła a szukasz go jakbyś go wcale nie posiadał.”

Niektóre Dusze mają kłopot z zaakceptowaniem prawdy o tym, że są istotami światłości, istotami bożej Miłości. To przechodzi jak wietrzna ospa.
Jesteśmy my i nasze Dusze istotami bożej światłości. świecą nasze czakramy, nasze ciała auryczne. Posiadamy nawet promienie naszego światła.
Pamięć przeszłości, pamięć mrocznych i czarnych dni, pamięć czarnych doświadczeń jest zapisana w naszych energiach. No dobrze to jest przeszłość. A dzisiaj? Tylko w jednej wiosce greckiej naliczyłem idąc ulicą na odcinku 200 metrów- 56 osób ubranych na czarno.

Możliwe, że czytając modlitwę odczujesz świadomość spisku, czyhających na Ciebie i Twoją Duszę istot, które ze światłością w danej chwili nie mają nic wspólnego.
Dopóki jednak Ty i Dusza Twoja nie zaakceptujecie tego, że światło ma przepływać swobodnie przez Twoje serce i całą Twoją istotę, możesz mieć w kolumnie reakcji opór przed uznaniem siebie i swojej Duszy za istotę światła, za istotę wyrażającą w sposób nieskrepowany Miłość.

Istota czerni, istota ciemności, dla wielu Dusz to jest odpowiedź na afirmowanie sobie ,, jestem istotą bożej światłości”.
Termin istoty światłości żył na Atlantydzie. Stosowali go również Esseńczycy.

Dobrze jest rozumieć, że nie przeszłość a to co jest teraz powinno wywierać wpływy na nas. Najlepiej, aby te wpływy wywierało czyste światło.

Otwórz teraz boże moje serce na uświadomienie sobie prawdy o mnie istocie światłości, istocie bożej Miłości. Wypowiadam teraz prawdę, słowa prawdy- Ja JESTEM istotą bożej światłości. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, słowa te dotyczą mnie właśnie, odnoszą się właśnie do mnie, opisują moją osobę oraz moją Duszę. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, słowa te najlepiej oddają moje życie, moją osobowość, mój charakter. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, słowa te najtrafniej opisują kim ja jestem naprawdę, a to przecież ja jestem ukochanym dzieckiem Boga. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości i dobrze żyję z tą prawdą z tą świadomością. Akcept to i jestem tego świadomy, że to właśnie ja jestem ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, słowa te dotyczą właśnie mnie samego a nie jakiejś wirtualnej nierealnej osoby. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, słowa te dotyczą właśnie mnie człowieka posiadającego teraz fizyczne materialne ciało, dotyczą mojej własnej Duszy.
Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości które przebaczyły sobie całą doświadczaną czarną i mroczną przeszłość. Przebaczyłem to, że ja i Dusza moja mając czarne i mroczne doświadczenia, zaniechały kiedyś własnego rozwoju nie wiedząc co począć, co i jak bezpiecznie robić ze swoim własnym życiem. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, wybraliśmy światło i Miłość –przejawiamy światło i Miłość, pomimo tego co już się kiedyś wydarzyło. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości a więc stanowimy jedność, jesteśmy w pełni zintegrowani zawsze i wszędzie. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości, zawsze i wszędzie działamy i przejawiamy się zgodnie z wolą Boga. Ja i Dusza moja jesteśmy istotami bożej światłości a więc przebaczyliśmy sobie to, że spalaliśmy się kiedyś wewnętrzne realizując czarne programy działania, czarne minione zobowiązania.


Link do art, pt. ,,Czarny"


Dodano : 08-07-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 863 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.